• New
Gigabit Aqua Fiber Optic Cable, LC - SC, MultiMode, Duple 50, - метър

Gigabit Aqua Fiber Optic Cable, LC - SC, MultiMode, Duple 50, - метър

BGN 71.84

Продукти
Продуктът е наличен

Венд 2 : SC мъжки влакна Вдво 1 : LC мъжки влакна.10 Gigabit Aqua Fiber Optic Cable, LC - SC, мултимод, дуплекс 50,125 - 1 метър (3.3 фута) 1 метър 10 Gigabit Aqua LC/SC мултимод дуплекс оптични кабели, 50/125, 3. Защитава щепсела и гнездото от прах при включване.Тази сини кокоши 1 метър ( ~ 3 фута) 10 Gigabit с рейтинг оптичен кабел се прекратява с конектор LC (Lucent Connector) в единия край и SC (абонамен конектор) конектор на другия край. Това е многомодово влакно (50 микроново ядро), предназначено да предава данни на по -къси разстояния при LAN скорости. Диаметърът на облицовката е 125 микрона. Мрежовото устройство устройство, поддържано за ваше удобство, и по -добра използваемост. Характеристики на оптичния кабел от влакна, за да се съобразят по -добре с вашите точни изисквания за захранване с максимална производителност на зареждане. Кабелът е дуплекс (две влакна), което означава, че позволява синхронна комуникация между устройствата.

Подробни спецификации

Добавки за продукти

WiFi Extender Signal Booster, най -новото поколение, безжичен интернет ретранслатор, усилвател на дълги разстояния с Ethernet порт, точка за достъп на клирънс

11g, IEEE 80267 Inchnet Тегло : 65g / 0 по относителни продукти, които искате!.11b / g / n / a безжичен интернет рутер, което �

BGN 26.39